MenuMenu
pl | en

  Fundacja Kierunkowskaz

  Górczewska 224/179
  01-460 Warszawa

  790205707

  biuro@fundacjakierunkowskaz.pl

  Ich dwa główne obszary działalności to edukacja oraz Projekty Unijne.

  Edukacji to takie bloki tematyczne jak:

  Robotyka - proponują zajęcia ogólnorozwojowe, skupiające się na edukacji matematyczneji technologicznej, pozwalające zrozumieć procesy fizyczne, elektrotechniczne i elektroniczne. Wszystkie spotkania z konstruowania i programowania robotów, wykorzystują klocki LEGO Education WeDo i Mindstorm. Zajęcia w różnych grupach wiekowych oraz o różnym poziomie zaawansowania.

  DJ’ka- poczuj bit to zajęcia pozwalające poznać tajniki konsoli DJ’skiej

  W czasie wszystkich spotkań pracująna profesjonalnym sprzęcie, dostosowując poziom nauczania do wieku i zaawansowania uczestnika. Dzieci na każdych zajęciach mogą poznawać coraz więcej umiejętności, aby na koniec warsztatów nagrać własnego seta.

  EKOLOGIA- to zajęcia rozwijające świadomość ekologiczną, upowszechniające wartości proekologiczne wśród dzieci i młodzieży.

  Projekty unijne- pomagają zrozumieć cel, analizują możliwość pozyskania środków Unijnych, wykonują analizę  ekonomiczną, znajdują sposoby na sfinansowanie podstawowego zadnia, pomagają w przygotowaniu wniosku, dają wsparcie przy realizacji projektu

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www