MenuMenu
pl | en

  Darpol Sp. z o.o. sp. k.

  Rynkowska 2
  85-503 Bydgoszcz

  52 322 05 63
  52 327 20 35

  www.darpol.bydgoszcz.pl
  info@darpol.bydgoszcz.pl

  Misją firmy Darpol jest osiągnięcie statusu preferowanego dostawcy w zakresie oferowanych wyrobów i usług oraz zapewnianie odbiorcom wartości dodanej z dokonanych przez nich zakupów, dzięki wykwalifikowanej i zaangażowanej kadrze specjalistów.

  Pomagają przewoźnikom kolejowym w zapewnianiu nieprzerwanego i sprawnego działania posiadanego przez nich taboru. Sprawiają, że transport kolejowy staje się coraz bardziej bezpieczny, niezawodny i komfortowy, a pasażerowie oraz towary mogą przemieszczać się z miejsca na miejsce i docierać tam na czas. Przyczyniają się do tego poprzez produkcję, regenerację oraz dostawy części zamiennych do wagonów, lokomotyw, zespołów trakcyjnych, autobusów szynowych itp.

  Przez długie lata działalności wypracowali sobie pozycję lidera w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w komponenty do taboru szynowego, a oferta obejmuje już ponad 6000 pozycji asortymentowych.

  W 2009 roku uzyskali wsparcie unijne, w ramach którego na bardzo dużą skalę wzmocnili i unowocześnili nasz park maszynowy. Tym potencjałem oraz wiedzą doświadczonych inżynierów dzielą się z klientami, ułatwiając im realizację ich procesów produkcyjnych. Robią to poprzez zaawansowane usługi obróbki metali (w tym laserowe cięcie stali konstrukcyjnej, nierdzewnej i aluminium, gięcie itd.), a także doradztwo techniczne w zakresie realizowanych z nami projektów.

  Kolejną gałęzią jest produkcja teleskopowych masztów oświetleniowych pozwalających na właściwe oświetlenie terenu, gdzie zachodzi konieczność prac o zmierzchu i w nocy.

  DARPOL to także wyjątkowy sprzęt sportowy, głównie do piłki siatkowej, stosowany na wszystkich najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w kraju i za granicą (sygnalizatory optyczno-dźwiękowe, tabliczki zmian zawodników, stojaki do piłek itd.).

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www