MenuMenu
pl | en

  Atech s.c.

  Wiejska 161
  45-302 Opole

  77 456 84 84
  77 568 84 84

  www.atech.opole.pl
  atech@atech.opole.pl

  Przedsiębiorstwo ATECH to spółka z długoletnim doświadczeniem, istniejąca na rynku od 1996r. Od początku działalności jej priorytetem jest jakość oferowanych produktów i usług. Liczne wyróżnienia, jak również autoryzacje uzyskane od producentów i dostawców, których towary znajdują się w ich ofercie, są tego potwierdzeniem.

  Firma rozpoczęła działalność na rynku opolskim od świadczenia usług w zakresie serwisu i montażu elektroniki użytkowej oraz klimatyzacji w samochodach. Zbudowanie marki wraz z zespołem inżynierów o wysokich kwalifikacjach, pozwoliło na rozszerzenie wachlarza oferowanych usług. Rozwój techniki i zapotrzebowanie rynku na nowoczesne technologie przyczyniło się do utworzenia działu GPS. Zajmuje się on wdrażaniem systemów do monitorowania parametrów pracy i zużycia paliwa przez maszyny technologiczne i pojazdy szynowe. W dziedzinie tej są autorami wielu nowatorskich i specjalistycznych rozwiązań technicznych, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby klientów.

  Oferują:

  -systemy GPS - monitoring parametrów pracy maszyn i pojazdów szynowych,

  -ogrzewania postojowe - sprzedaż, diagnostyka / naprawa, rozbudowa,

  -autonomiczne systemy podgrzewania paliwa dla maszyn roboczych,

  -stacje paliw - wdrażanie systemów zarządzania stacją paliw powiązanych z systemami GPS.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www