MenuMenu
pl | en

  BLUE OCEAN BUSINESS CONSULTING SP. Z O.O.

  Kopernika 30/536
  00-950 Warszawa

  +48 22 828 49 93

  bobc.pl
  biuro@bobc.pl

  „Blue Ocean” Business Consulting Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi z zakresu integralnego doradztwa strategicznego, mającą duże doświadczenie w zakresie współpracy z podmiotami z sektora transportu zbiorowego. Unikalność charakteru realizowanych usług polega na połączeniu dobrej znajomości działania teorii z odpowiedzialnością za wdrożenie przygotowanych rozwiązań.

  Podstawą strategii „błękitnego oceanu” jest kreowanie przez przedsiębiorstwo wolnej i niezagospodarowanej jeszcze przestrzeni rynkowej. Dzięki temu konkurencja przestaje być istotna oraz przedsiębiorstwa wykorzystują w pełni innowacyjność do kształtowania swojej pozycji. Istotą tej strategii jest innowacyjna wartość, której celem jest koncentrowanie się na wytworzeniu nowych wartości dla klientów i własnego przedsiębiorstwa.

  Firma posiada duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń oraz wiedzę praktyczną związaną z wykonawstwem planów transportowych dla jednostek samorządu terytorialnego.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www