MenuMenu
pl | en

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAXIMUS" PIOTR MAKSYMÓW

  Kolejowa 14
  66-120 Kargowa

  +48 68 352 82 70
  +48 68 352 82 71

  www.maxmaximus.pl
  kargowa@maxmaximus.pl

  Firma MAXIMUS jest krajowym producentem specjalizującym się w produkcji i sprzedaży oraz regeneracji elementów układów chłodzenia. Na polskim rynku motoryzacyjnym funkcjonuje już ponad 10 lat.

  Ich misją jest dostarczanie użytkownikom pojazdów, maszyn i urządzeń takich chłodnic, które bazując na najlepszych materiałach i komponentach, wykonane przez wyspecjalizowanych pracowników, zostaną dostarczone w bardzo krótkim terminie i konkurencyjnej cenie, a ich jakość i parametry techniczne będą znacznie wyższe niż oczekiwania odbiorcy.

  Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników oraz współpracowników pozwalają im na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień Klientów.

  Producent chłodnic MAXIMUS za główny cel działalności obrał dostarczanie odbiorcom wysokiej jakości produktów i usług. Aby ją zapewnić nieustannie udoskonalają swoją pracę stale podnosząc kwalifikacje i umiejętności pracowników oraz systematycznie inwestując w najnowsze technologie produkcji. Wymagają również jak najwyższego poziomu jakości od dostawców i kooperantów. W celu jej zachowania poddają chłodnice szeregowi badań wytrzymałościowych i cieplnych oraz prowadzą systematyczne kontrole i testy na każdym etapie wykonania wyrobu, od chwili przyjęcia materiałów               i komponentów, poprzez proces produkcji, do momentu wysyłki gotowego wyrobu.

  Są pewni jakości wykonania swoich produktów i usług, dlatego na wszystkie nowe i regenerowane części udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

  W celu określenia wymagań i narzędzi systemu zarządzania jakością, wdrożyli i stosują normę PN-EN ISO 9001:2009 od 2012 roku.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www