MenuMenu
pl | en

  QMS KAMIL NIEDEK

  Jaśminowa 70
  05-300 Warszawa

  531 695 544

  www.qms-rd.pl
  k.niedek@qms-rd.pl

  Działamy niekonwencjonalnie. Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów.  Efektywnie i szybko rozwiązujemy problemy – jest to naszą przewagą. Posiadane doświadczenie związane z różnymi branżami pozwala nam na elastyczne i kreatywne podejście do potrzeb Klienta. Zawsze słuchamy. Nie narzucamy rozwiązań, natomiast staramy się zawsze wybrać to co najprostsze i jednocześnie najbardziej skuteczne. Rozwijamy i wciąż doskonalimy zapoczątkowane przez „QMS Robert Dąbrowski’ rozwiązania dotyczące systemów zarządzania.

  • Największa ilość zakończonych sukcesem wdrożeń wymagań standardu IRIS w Polsce
  • Największe - 10 letnie - doświadczenie w zakresie wdrażania i utrzymania wymagań standardu IRIS oraz innych norm,
  • 100 % skuteczność
  • Elastyczność i dopasowanie się do potrzeb Klienta
  • Konkurencyjne ceny

  Zwiększenie oraz poprawa konkurencyjności polskich przedsiębiorstw poprzez doskonalenie systemów zarządzania jakością i biznesem. Osiągamy to m.in. poprzez wdrażanie wymagań norm systemowych: ISO 9001, ISO 14001, OHSAS oraz branżowych systemów zarządzania, takich jak IRIS, AS 9100, ISO/TS mających na celu wyrównanie szans i zwiększenie konkurencyjności w poszczególnych branżach a także implementację przepisów TSI (Techniczne Specyfikacje Interoperacyjności), wymagań RAMS / LCC, SIL (Safety Integrity Levels), metodyki Zarzadzania Ryzykiem.

  Szkolenia:

  Specjalizujemy się w Systemach Zarządzania Jakością oraz branżowych Systemach Zarządzania Biznesem. Szczególnie ukierunkowaliśmy naszą działalność na potrzeby Przedsiębiorstw działających w sektorze kolejowym – zarówno producentów taboru, podzespołów, komponentów, a także Przewoźników oraz Infrastruktury jak najszerzej pojmowanej. W naszej ofercie posiadamy zarówno szkolenia zamknięte - a więc dopasowane “na miarę” do potrzeb Klienta jak też szkolenia otwarte przeznaczone dla uczestników reprezentujących różne branże oraz Przedsiębiorstwa.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www