MenuMenu
pl | en

  MTL ASCO RAIL Sp. z o.o

  Wielowiejska 53
  44-120 Pyskowice

  +48 32 332 70 00
  +48 32 233 21 34

  www.ascorail.pl
  rail@ascorail.eu

  Firma MTL ASCO  RAIL Sp. z o.o. od początku swojej działalności tj. od 1991 (pierwotnie jako Growex a obecnie MTL Asco Rail), związana jest z problematyką eksploatacji i napraw pojazdów szynowych. 
  Podstawową działalnością firmy w tym zakresie jest projektowanie, wykonawstwo oraz dystrybucja wszelkich przyrządów i urządzeń kontrolno-pomiarowych niezbędnych w procesie naprawy i eksploatacji pojazdów szynowych. Oferta nasza wychodzi na przeciw stale zwiększającym się, odgórnym wymogom stawianym wobec zakładów naprawczych taboru kolejowego, dotyczącym niezbędnego minimalnego wyposażenia w oprzyrządowanie pomiarowe.

  Ponadto dostarczamy szeroką gamę części zamiennych dla wagonów i lokomotyw a od początku roku 2008 oferujemy również usługi napraw zestawów kołowych, wraz z obręczowaniem i maźnicowaniem.

  Od roku 2009 posiadamy własne obiekty w których zorganizowany został Zakład Diagnostyki i Przeglądów Szynowych, w którym wykonywane są naprawy i serwisy pojazdów szynowych.

  Wyroby nasze znalazły zastosowanie i zdobyły uznanie w wielu zakładach, zarówno tych związanych z PKP, jak i prywatnych.

  Nasza oferta obejmuje:

  PRASY HYDRAULICZNE DO BADAŃ KONTROLNYCH ORAZ NAPRAW RESORÓW, SPRĘŻYN, ZDERZAKÓW I URZĽDZEŃ CIĘGŁOWYCH WRAZ Z DYNAMICZNYM BADANIEM ELEMENTÓW GUMOWYCH.

  Firma zajmuje się projektowaniem specjalistycznych pras do badań części zamiennych taboru kolejowego takich jak: resory, sprężyny, zderzaki oraz urządzenia cięgłowe.

  W zależności od potrzeb prasy mogą być dostarczone w wersji podstawowej (z ręcznym sterowaniem i odczytem danych na wskaźnikach) lub wyposażone w system informatyczny i elektronikę pozwalającą na sterowanie procesem badań, rejestrację
  i archiwizację danych w/g uzgodnionych z klientem kart pomiarowych.
  System zawiera zestaw czujników pomiarowych, specjalistyczny układ mikroprocesorowy pozwalający na rejestrację sił
  i przemieszczeń występujących podczas trwania pomiaru, oraz komputer z oprogramowaniem pozwalającym na wygenerowanie bardzo czytelnego raportu z wykonanych prób.

  Oferujemy projektowanie i wykonanie wszelkich urządzeń hydraulicznych według wymagań klienta !!

  PRZYRZĽDY DO POMIARU WIELKOŚCI GEOMETRYCZNYCH.

  Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją przyrządów pomiarowych, liniałów, sprawdzianów i suwmiarek do:

  a/ kontroli zużycia części kolejowych,

  b/ kontroli w trakcie, a także po zakończeniu, procesu remontowego akich podzespołów jak:

  ramy wózków, zestawy kołowe, ostoje pudeł wagonów i lokomotyw i innych podzespołów pojazdów szynowych.

  Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam podjąć się skonstruowania każdego przyrządu pomiarowego.

  DIAGNOSTYKA, PRZEGLĽDY I SERWIS LOKOMOTYW.

  Zakład Diagnostyki Pojazdów Szynowych jest przygotowany do kompleksowych napraw oraz diagnostyki lokomotyw.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www