MenuMenu
pl | en

  SITEL POLAND SP. Z O.O.

  Chałubińskiego 8
  00-613 Warszawa

  22 445 41 04

  Czeska firma SITEL oferuje swoim klientom szeroki zakres usług oraz dostawy urządzeń i materiałów. Podstawowy zakres działalności to kompleksowe i systemowe rozwiązania dla branży telekomuni-kacyjnej.

  Firma SITEL POLAND dostarcza dla infrastruktury kolejowej i tramwajowej system plastikowych MULTIKANAŁÓW  i studni kablowych CUBIS do budowy kanałów technologicznych, ktorę umożliwiają wygodne wciągnięcie kabli niskiego i wysokiego napięcia, kabli telekomunikacyjnych, sterowniczych, światłowodów, rur osłonowych itd. Multikanały można również wykorzystać do układania na powierzchni, w podkopach i przekopach, na konstrukcjach mostowych oraz wszędzie tam, gdzie pojawiają się wysokie wymagania co do szybkości układania, rozmieszczenia i czytelności systemu.

  Multikanały produkowane poprzez SITEL i studnie kablowe CUBIS są z uznaniem wykorzystywane przez szereg znanych spółek takich jak Czeskie Koleje Państwowe, Slowackie Koleje Państwowe, spółki Grupy E.ON, ENEA, TAURON, ENERGA, PGE, RWE, Skanska, Zakłady Transportu Miejskiego, Zarządy Lotnisk i inne.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www