MenuMenu
pl | en

  SKB Drive Tech SA

  Miła 2
  00-180 Warszawa

  Tel. 44 682 06 00

  skb.net.pl

   

  Jesteśmy polska firmą rodzinna o tradycji sięgającej 1912 roku. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zespołów przeniesienia napędów, odlewnictwa żeliwa oraz obróbki metalu. Nasza siła to połączenie nowoczesnego parku maszynowego z elastycznością wobec wymagań Klienta.Jedna z najnowocześniejszych odlewni żeliwa w Europie oraz pełna gama procesów obróbczych pozwala nam zaoferować finalny  produkt z jednej firmy gwarantujący najwyższą jakość
   i elastyczność cenową. Specjalizujemy się w produkcji osi i mostów napędowych, zawieszeń  niezależnych, reduktorów, przekładni i innych elementów układu jezdnego i przeniesienia napędów. Producentom i użytkownikom pojazdów szynowych oferujemy kompleksowa obsługę w zakresie remontów przekładni napędowych. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem i parkiem maszynowym oraz – co nie mniej ważne – zapasem magazynowym kompletów oryginalnych części zamiennych w tym normaliów stosowanych przez producentów przekładni dzięki czemu oferujemy unikalną na rynku elastyczność w terminach realizacji.  Jakość naszych usług jest potwierdzona stosownymi listami referencyjnymi jak i certyfikatami ISO potwierdzającymi zdolność naszego systemu zarządzania jakością do wypełniania specyficznych wymagań Klientów z wielu różnych branż.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www