MenuMenu
pl | en

  Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o.

  Rzemieślnicza 11
  62-067 Rakoniewice

  665 015 406

  www.pibkopacki.pl

  Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się nowoczesna firma realizująca projekty budowlane głównie w branży kolejowej. Od ponad 5 lat aktywnie i z sukcesami realizujemy prace w obszarach:

  1.         Sterowanie ruchem kolejowym

  2.         Budowa sieci teletechnicznych

  3.         Zabudowa i instalacja systemów bezpieczeństwa oraz łączności

  4.         Produkcja i zabudowa urządzeń automatyki

  Wciąż rozwijamy swój obszar działania w celu kompleksowego i zoptymalizowanego realizowania potrzeb naszych Klientów poprzez inwestycje w park maszynowy, jak również nawiązywanie ścisłych relacji z podwykonawcami i dostawcami mogącymi wspierać nas w realizacji celów. Jakość realizowanych prac i satysfakcja Klienta stanowią dla nas szczególne wartości. Dlatego też wszystkie prace realizujemy przy pomocy doświadczonego zespołu, którego kwalifikacje są cały czas podnoszone. Nadzór nad pracami sprawują doświadczeni kierownicy projektów i robót w celu sprawnego realizowania każdej inwestycji. Praca zespołowa, dobra atmosfera w firmie i ukierunkowanie na potrzeby Klienta stanowią niewątpliwie podstawę naszego sukcesu.

  Zapraszamy do współpracy!

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www