MenuMenu
pl | en

  SESTO Sp. z o.o.

  Struga 26
  90-557 Łódź

  +48 42 688 03 05
  +48 42 688 04 70

  sesto.pl
  lodz@sesto.pl

  SESTO to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została założona w 2008 roku. Specjalnością firmy jest projektowanie i wytwarzanie urządzeń automatyki, systemów zabezpieczeń i kontroli dla transportu szynowego.

  SESTO to grono wysoko wykwalifikowanych inżynierów:

  - konstruktorów elektroników,

  - programistów,

  - kierowników i specjalistów robót elektroenergetycznych,

  - specjalistów od systemów i zabezpieczeń elektronicznych,

  - specjalistów od rozdzieli prądu stałego,

  - specjalistów od systemów zdalnego sterowania i telemechaniki (NC, LCS),

  - protokołów teletransmisji,projektantów obiektów elektroenergetycznych.

   

  Nasi inżynierowie specjalizujący się w projektch elektroenergetycznych posiadają kwalifikacje pozwalające na niezależną realizację poszczególnych projektów. Są to:

  - uprawnienia do wykonywania samodzielnej funkcji projektanta oraz kierownika budowy i robót w specjalności instalacyjno-inzynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,

  - uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

  SESTO to również osoby z bogatym doświadczeniem przy budowie i modernizacji podstacji trakcyjnych, podstacji z jednostopniową transformacją 110/3 kV oraz GPZ, posiadające uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych. Są to między innymi Grzegorz Trębski i Bogdan Migdalski.

  Wśród inżynierów znajdują się też wybitne jednostki posiadające ogromne doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu urządzeń i systemów trakcyjnych. Należą do nich: Krzysztof Ogonowski i Włodzimierz Sałkiewicz.

  SESTO to także inżynierowie mogący pochwalić się szeroką wiedzą w dziedzinie projektowania trakcji miejskiej i kolejowej. Wśród nich Jacek Gutman i Sławomir Kos.

  SESTO to pracownicy posiadający świadectwa kwalifikacji, uprawniające do dozoru i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci, niezbędne podczas uruchomień urządzeń.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www