MenuMenu
pl | en

  Wydawnictwo EUROSPRINTER

  Wawelska 45 lok. 15
  44-217 Rybnik

  +48 32 424 90 63
  +48 32 424 90 63

  eurosprinter.com.pl
  kontakt@eurosprinter.com.pl

  Działamy w branży związanej z książkami i poligrafią od 1994 roku. Wiele razy księgarze i miłośnicy komunikacji pytali nas dlaczego za granicą: w Niemczech, Czechach, Austrii czy Węgrzech jest tak duży wybór pięknie wydanych książek komunikacyjnych, a w Polsce tytułów takich jest jak na lekarstwo, a jeśli już się pojawiają to niestety na słabym poziomie poligraficznym. Postanowiliśmy coś z tym zrobić wszak polscy hobbyści nie są przecież gorsi i zasługują na porządnie przygotowane i wydane tematyczne albumy.

  Od kilku lat podjęliśmy więc współpracę z autorami i sami rozpoczęliśmy wydawanie publikacji, które cechuje:

  - artystyczna oprawa graficzna

  - staranny druk na luksusowym papierze

  - bogaty materiał ilustracyjny

  - interesująca tematyka

  - atrakcyjna cena.

  W 2007 po zmianach własnościowych w firmie przyjęliśmy nazwę Eurosprinter co ma symbolizować naszą otwartość na Europę, szybkość w działaniu oraz powiązanie z poligrafią – branżą, która była nam bliska od powstania naszej firmy. Dzięki temu, że znamy jej tajniki – wykorzystujemy tę wiedzę w robieniu bardzo dobrych publikacji.

  Nasza firma współpracuje z bardzo dobrymi grafikami i plastykami, a druk naszych książek powierzamy jednej z najnowocześniejszych i największych w Europie drukarni Finidr w Czechach.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www