MenuMenu
pl | en

  Automatix Sp. z o.o.

  Kopernika 34/206
  58-100 Świdnica

  +48 32 416 12 99
  +48 32 416 12 97

  www.automatix.com.pl
  info@automatix.com.pl

  Innowacyjność firmy stanowi o jej obecnym sukcesie. Mając do dyspozycji sprawdzone pomysły technologiczne i międzynarodowe zespoły, przekształcamy wizje naszych klientów w przełomowe produkty, niekonwencjonalne oprogramowanie lub inteligentne rozwiązania.

  Działalność firmy Automatix jest umiejscowiona w procesie tworzenia zaawansowanych produktów. O innowacyjności i konkurencyjności wielu zaawansowanych produktów stanowią zawarte w nich rozwiązania informatyki, automatyki i elektroniki. Są to sieci kontrolerów współpracujące z czujnikami i elementami wykonawczymi. Wszystko o dużej funkcjonalności i złożoności wynikającej z oprogramowania.

  Jesteśmy doświadczonym partnerem, jeśli potrzeba:
  - stworzyć oprogramowanie,
  - opracować zautomatyzowane systemy testujące w celu zmniejszenia kosztów i  czasu powstania produktu,
  - wprowadzić outsourcing, polegający na zatrudnieniu zespołów inżynierskich o płaskiej strukturze organizacyjnej.

  W zakresie specyfikacji, wytwarzania i testowania złożonych systemów sterujących od wielu lat pracujemy dla wiodących producentów pojazdów szynowych.

  Od 2007 roku Automatix posiada Centrum Projektowo-Testowe w Katowicach, gdzie zatrudnionych jest blisko 30 inżynierów automatyki, informatyki, elektroniki i telekomunikacji.

  Nasi specjaliści wywodzą się z najlepszych wyższych uczelni w Polsce, koncernów o światowej renomie, instytutów naukowo-badawczych. I to właśnie ich doświadczenie połączone z wysokimi kwalifikacjami jest naszym silnym atutem. Wieloletnia praca w branży IT oraz znajomość zagadnień transportu szynowego pozwala nam na profesjonalne podejście do powierzonych zadań, umożliwiając zapewnienie komfortu obsługi klienta na każdym etapie wytwarzania oraz testowania oprogramowania.

  Będąc partnerem firmy National Instruments, zatrudniamy największą w kraju grupę developerów certyfikowanych o najwyższym stopniu znajomości LabVIEW™-Certified LabVIEW Architect (CLA), a wszyscy nasi inżynierowie posiadają międzynarodowe certyfikaty ISTQB potwierdzające znajomość metodyk testowych.

  W zakresie projektowania, tworzenia, konfiguracji, wdrażania systemów automatycznego testowania oraz świadczonych usług w dziedzinie testowania działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www