MenuMenu
pl | en

  První Signální, a.s.

  Bohumínská 368/172
  712 00 Ostrava - Muglinov / Republika Czeska

  420595225550
  420595225559

  www.1sig.cz
  sekretariat@1sig.cz

  První Signální, a.s. jest Czeska spółka akcyjna s siedzibą v Ostrawie. Spółka rozpoczała działalność w roku 2000 z orientacją na rynek transportu szynowego, automatyzacją ruchu kolejowego, serwis i utrymywanie bezpiecznych systemów sterowania bocznic kolejowych i system monitoringu lokomotyw. Bezpieczne systemy sterujące firmy První Signální, a.s. są kontrolowane przez PLC nejnowszej generacji NEXUS, który spełnia wymogi bezpieczeństwa dla poziomu SIL4.

  Dla koleji proponuje První Signální, a.s. w pełni elektronicznym nastawieniu urządzenia zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejovym i to jak urządzenia dla małych stacji i linii regionalnych tak i dla dużych stacji i bocznic kolejowych systemem MODEST-GEMINI, lokalne sterowania rozjazdami i układanie dróg SmartSwitch, systém sterowania hamulcami torowymi BrakeMaster, w pełni automatyczny system automatyki dla górek rozrządowychMODEST-MARSHAL, system logistyczny wspomagający prowadzenie ruchu na bocznicy ATLAS.

  První Signální, a.s. proponuje dla klientów utworzenie studiów i analizy wykonalności dla sterowania ruchem kolejowym w wązłach kolejowych na zamówienie klienta oraz przygotowanie dokumentacji projektowej w dziedzinie SRK, telekomunikacji i elektryki wysokich napięć i kolejnóm dostawe pod klucz. Serwis zapewnia První Signální, a.s. 24 godzin 7 dni w tygodniu.

  První Signální, a.s. realizowała budowy i dostawy własnych produktów w Czechach, Słowacji i Polsce. Wśród najważniejszych budynków referencyjnych obejmują budowy urządzeń zabezpieczających dla Jastrzęmbskiej Spólki Kolejowej Sp.z o.o., Mondi, Lhoist, Lafarge, Arcelor Mittal, a.s. Ostrawa, Třinecké železárny, a.s. , Železnice Slovenskej republiky, Vítkovice Doprava, a.s., SŽDC, s.o., Unipetrol, a.s. i Czech coal a.s..

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www