MenuMenu
pl | en

  KUCA Sp. z o.o

  I Brygady 35
  73-110 o/Stargard Szczeciński

  +48 91 834 70 41
  +48 91 834 70 43

  www.kuca.com.pl
  Stargard@kuca.com.pl

  Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, remontów obiektów kolejowych oraz prac stoczniowych. Długoletnia i aktywna obecność na rynku przyczyniała się do poszerzenia zakresu działalności o produkcję m.in. specjalistycznych naczep niskopodwoziowych oraz zbiorników różnego typu i przeznaczenia.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak zaspokoić wymagania naszych klientów. Posiadana wiedza pozwala nam na śmiałe wyznaczanie sobie nowych celów oraz ich realizację, która przynosi satysfakcję całemu zespołowi jak i naszym kontrahentom. Podejmowane wyzwania wpływają na rozwój spółki, a tym samym na polepszenie jakości oferowanych produktów i świadczonych usług na terenie Polski i UE. Wyspecjalizowana kadra pracownicza procentuje zaufaniem i uznaniem naszych klientów.

   

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www