MenuMenu
pl | en

  PanLink Sp. z o.o.

  12814
  83-110 Tczew

  +48 58 532 16 15
  +48 58 531 53 55

  www.panlink.pl

  Firmę PanLink założono w lipcu 2004 roku. Młoda Firma nie oznaczała zupełnego nowicjusza w branży… Nasza kadra kierownicza ma duże doświadczenie zebrane przez wiele lat pracy w Firmach sektora EMS (Electronic Manufacturing Services), z „pierwszej piątki” największych firm z branży.

  Pochodzimy z różnych miejsc, ale elektronika i mechatronika są naszym światem. Nasz w większości młody zespół produkcyjny i kierowniczy jest pełen zapału i energii. Mimo wieku, pracownicy posiadają już doświadczenie i odbyli wiele specjalistycznych szkoleń w różnych aspektach związanych z produkcją wiązek kablowych dla firm sektora EMS. Znamy wszystkie technologie, organizujemy starannie proces produkcji (Lean Manufacturing), rozwijamy systemy zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy. Jesteśmy Firmą charakteryzującą się kompetencją pracowników i zaangażowaniem całego zespołu. Pracownicy są zmotywowani, uprawnienia i odpowiedzialność delegowane a w całym zespole panuje atmosfera współpracy i pełnego zaangażowania.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy.

  akceptuję czytaj więcej
  grupa MTM | najlepsze strony www