VI Specjalne wydanie Świąteczne "Raportu Kolejowego"2018-12-01 - 2018-12-01

Raport Kolejowy to dwumiesięcznik poświęcony branży transportu szynowego wydawany przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Raport Kolejowy podejmuje tematy dotyczące transportu szynowego oraz obszarów powiązanych (energetyka, informatyka, telekomunikacja itp.). W każdym numerze dwumiesięcznika znajdą Państwo analizy, opinie, wywiady, relacje oraz  felietony. Raport Kolejowy jest wydawnictwem o zasięgu ogólnopolskim i jest skierowany do osób decydujących o funkcjonowaniu branży kolejowej. Czytelnicy Raportu Kolejowego to kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla w spółkach Grupy PKP, kolejach samorządowych oraz firmach zajmujących się usługami i produkcją na rzecz kolei. Nasz dwumiesięcznik dociera także do organów administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów, środowisk naukowych. Kolportujemy go podczas wszystkich projektów związanych z koleją w kraju oraz za granicą.

Raport ma za zadanie przedstawiać opinie Członków Izby i podmiotów związanych z naszym samorządem, dlatego liczymy na Państwa zaangażowanie i aktywną współpracę w zakresie jego kreowania. Dodatkowo nasze wydawnictwo kierujemy do wszystkich osób związanych zawodowo z szeroko rozumianym rynkiem transportu szynowego.

Zapraszamy na portal Raportu Kolejowego oraz na naszego facebooka.

Oferta na rok 2018

W każdym wydaniu Raportu Kolejowego mają Państwo możliwość zamieszczenia artykułu na temat Państwa działalności lub prezentacji firmy w formie reklamy.

W roku 2018 ukażą się jeszcze trzy wydania Raportu Kolejowego: wrzesień , październik, grudzień, plus specjalne wydanie na Targi InnoTrans 2018.

IV wydanie Raportu Kolejowego_wrzesień 2018:

Termin przyjmowania zleceń oraz materiałów reklamowych: 20.08.2018

Specjalne wydanie - anglojęzyczne na targi InnoTrans 2018:

Termin przyjmowania zleceń oraz materiałów reklamowych: 24.08.2018

Do każdej reklamy całorocznej  – DIRECT MAIL PROMOTION:
    Zleceniodawca decyduje do kogo ma trafić Raport Kolejowy z jego reklamą lub artykułem. Zleceniodawca przekazuje redakcji listę osób (20 kontaktów) – redakcja gwarantuje dostarczenie numeru do wybranych osób.

Dlaczego warto reklamować się w Raporcie Kolejowym?

O CZASOPIŚMIE

Raport Kolejowy trafia na biurka wielu osób decyzyjnych wyższego szczebla w branży kolejowej. Jest wydawnictwem skierowanym do osób decydujących o funkcjonowaniu branży kolejowej. Większość jego odbiorców to kadra menadżerska wyższego i średniego szczebla w spółkach Grupy PKP, kolejach samorządowych oraz firmach zajmujących się usługami i produkcją na rzecz kolei. Nasz dwumiesięcznik dociera także do organów administracji rządowej i samorządowej, parlamentarzystów oraz środowisk naukowych.

Raport Kolejowy:

• jedyny bezpłatny periodyk na rynku
    • jedyne wydawnictwo pod Patronatem UTK i Instytutu Kolejnictwa
    • zasięg ogólnopolski
    • nakład: 7–10 tys. egzemplarzy
    • objętość: 100–140 stron
    • 6 wydań w roku + wydanie specjalne na Targi Innotrans.

DYSTRYBUCJA

Stojaki w:

• Urząd Transportu Kolejowego, Centrala, Warszawa
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Lublinie
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Krakowie
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Katowicach
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Gdańsku
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy we Wrocławiu
    • Urząd Transportu Kolejowego, Oddział Terenowy w Poznaniu.

Ponadto na podstawie indywidualnych umów i porozumień stojaki na prasę Raportu Kolejowego stanęły w instytucjach związanych z koleją oraz samorządowych spółkach kolejowych. Kolportaż tego typu ma miejsce w:

• PKP SA, Centrala Grupy PKP, Warszawa
    • PKP PLK SA, Centrala, Warszawa
    • PKP Intercity SA, Centrala, Warszawa
    • PKP Intercity SA, Zakład Centralny, Warszawa
    • PKP Intercity SA, Biuro Taboru, Warszawa
    • Instytut Kolejnictwa, Warszawa
    • ZNTK Mińsk Mazowiecki SA – Grupa PESA, Mińsk Mazowiecki
    • Koleje Śląskie Sp. z o.o., Katowice
    • Koleje Dolnośląskie SA, Legnica
    • Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o., Poznań
    • Przewozy Regionalne Sp. z o.o., o/Łódź, Łódź
    • Przewozy Regionalne Sp. z o.o., o/Bydgoszcz, Bydgoszcz
    • Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o., Łódź
    • Pomorska Kolej Metropolitalna SA, Gdańsk
    • PKP SKM Trójmiasto Sp. z o.o., Gdynia
    • Natura Tour, Ośrodek Wypoczynkowy Grupy PKP, Mielno
    • Natura Tour, Ośrodek Wypoczynkowy Grupy PKP, Ustronie Morskie
    • Natura Tour, Ośrodek Wypoczynkowy Grupy PKP, Ustka
    • Natura Tour, Ośrodek Wypoczynkowy Grupy PKP, Spała
    • Hotel Maraton, Bydgoszcz
    • Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka Akcyjna, Katowice.

Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o kontakt z:

Edyta Studzińska

Kom.  500 474 832
    e-mail: e.studzinska@izbakolei.pl

Radosław Karwicki

Kom. 508 501 069
    e-mail: r.karwicki@izbakolei.pl

Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Koleiul. Jana Karola Chodkiewicza 17, 85-065 Bydgoszcz e-mail: sekretariat@izbakolei.pl
    telefon: +48 52 324 93 80
    faks: +48 52 331 25 30

Regon 092 454 672
    KRS 00000 25768 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejstru Sądowego