Wznowienie Katalogu Firm Edycja 2018/20192018-09-01 - 2018-09-01

Katalog Firm Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei - WZNOWIENIE edycji 2018/2019

Katalog wydawany przez Polską Izbę Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei jest najbardziej znanym i najlepiej dostępnym kompendium wiedzy o rynku kolejowym.

Nasze wydawnictwo ukazuje się nieprzerwanie od ponad 19 lat. Wydawane jest w cyklu dwuletnim. Dociera do najważniejszych podmiotów z branży kolejowej w kraju. Jego nakład to ponad 7000 egzemplarzy. Jest dostępny w ponad 300 miejsach na tenie Polski – w tym w spółkach Grupy PKP, spółkach związanych z kolejnictwem, instytucjach naukowo-badawczych oraz jednostkach certyfikujących. Katalog jest także dystrybuowany podczas najważniejszych międzynarodowych targów i konferencji.

Katalog jest wizytówką firm z branży kolejowej

Znajdziecie w nim Państwo informacje o prowadzonej przez nas działalności oraz prezentacje poszczególnych firm.

Dzięki ponad 7-tysięcznemu nakładowi i bezpłatnemu kolportażowi na najważniejszych imprezach branży kolejowej w Europie Katalog stał się doskonałym nośnikiem informacji i narzędziem promocji. Od 19 lat Katalog spotyka się z szerokim zainteresowaniem czytelników zarówno w kraju, jak i za granicą.

Katalog wydawany jest co 2 lata!

• NAKŁAD – 7 tys. egzemplarzy
    • PIERWSZA PREZENTACJA – podczas Targów TRAKO 2017
    • DRUGA PREZENTACJA – podczas Targów INNOTRANS 2018
    • WYDANIE 2-JĘZYCZNE (polski, angielski)
    • Od 2000 r. najlepsze kompendium wiedzy na temat firm związanych z koleją.

Korzyści:

• CYKL ŻYCIA – 2 lata – dwuletni cykl życia oznacza, że informacje o Izbie, firmach zrzeszonych oraz reklamy funkcjonują na rynku w dłuższym cyklu niż konkurencyjne katalogi
    • ODBIORCY  Katalog Firm kierujemy głównie do kadry zarządzającej – prezesów, dyrektorów i menadżerów firm kolejowych
    • DYSTRYBUCJA  dwa kanały – z naciskiem na kolportaż bezpośredni podczas wydarzeń organizowanych przez Izbę oraz tych, w których biorą udział pracownicy Izby.

Nasze wydawnictwo trafia do:

1. Spółek Grupy PKP wraz z ich oddziałami:
      1. PKP Polskie Koleje Państwowe SA
      2. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
      3. PKP Intercity
      4. PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.
      5. PKP Cargo
      6. PKP Linia Hutniczo Szerokotorowa Sp. z o.o.
      7. PKP Informatyka Sp. z o.o.
      8. PKP Telkol sp. z o.o.
      9. Xcity Investment Sp. z o.o.
      10. Drukarnia Kolejowa
      11. CS Natura Tour Sp. z o.o.
    2. Kolei samorządowych:
      1. Koleje Śląskie Sp. z o.o.
      2. Koleje Dolnośląskie SA
      3. Koleje Małopolskie Sp. z o.o.
      4. Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.
      5. Pomorska Kolej Metropolitalna SA
      6. Przewozy Regionalne Sp. z o.o.
      7. Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.
      8. Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.
      9. Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.
      10. Koleje Mazowieckie – KM Sp. z o.o.
    3. Spółek związanych z kolejnictwem:
      1. TK Telekom,
      2. PKP Energetyka.
    4. Instytucji naukowo-badawczych, m.in. Politechnika Śląska
    5. Przedstawicieli resortów transportu i gospodarki
    6. Przedstawicielstw kolei zagranicznych w Polsce
    7. Jednostek certyfikujących.

Katalog służy promocji firm członkowskich w Polsce i poza granicami kraju oraz całemu sektorowi transportu szynowego, a także potencjalnym klientom i partnerom zagranicznym. Katalog kolportowany jest podczas targów, konferencji, misji gospodarczych oraz spotkań i szkoleń branżowych, m.in:

Targi :

• Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO
    • Międzynarodowe Targi Kolejowe INNOTRANS
    • Międzynarodowe Targi  Energetyczne ENERGETAB, EXPOPOWER, ENERGETICS