Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

3M Poland Sp. z o.o.ul. Al. Katowicka 117, 05-830 Nadarzyn
woj.


www.3mpolska.pl

tel 22 7396000
fax 22 7396001


3 M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.

Nasze wartości

  • Działać z bezkompromisową uczciwością i konsekwencją we wszystkim, co robimy.
  • Dostarczać naszym Klientom innowacyjne technologie i najwyższej jakości produkty oraz usługi.
  • Zapewnić inwestorom atrakcyjny zysk dzięki zrównoważonemu globalnemu wzrostowi.
  • Okazywać szacunek dla społeczności i środowiska, w którym działamy.
  • Zasłużyć na szacunek wszystkich, którzy związani są z 3M na świecie.

Produkcja w Polsce obejmuje m.in.: przylepce medyczne, plastry opatrunkowe i lecznicze marki 3M Viscoplast, wyroby medyczne specjalnego przeznaczenia, chusteczki kosmetyczne, taśmy ochronne i podtrzymujące dla sportowców, unieruchomienia syntetyczne Scotchcast™, materiały ścierne, filtry marki CUNO, produkty z zakresu ochrony pracy, taśmy przemysłowe, kleje przemysłowe, produkty do utrzymania czystości w gospodarstwach domowych marki Prima.


grupa MTMdesign: