Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

ADMEL POLSKA Sp. z o.o.ul. Krzywa 1, 05-805 Otrębusy
woj. mazowieckie

admel@admel.com.pl
admel.com

tel + 48 22 758 49 09
fax


Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej wszelkiego rodzaju zamków, zawiasów oraz uszczelek. Są głównym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy DIRAK. Firma DIRAK jest producentem elementów osprzętu do szaf elektrycznych i przemysłowych, takich jak: zawiasy, zamki, uszczelki i elementy wyposażenia dodatkowego. Pomysł, konstrukcja i wykonanie produktów jednego systemu Dirak gwarantują niezawodność projektowania, montażu i pracy produktu finalnego. Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne firmy DIRAK podlegają stałym innowacjom.

Oferta firmy DIRAK to:

  • zamki obrotowe ryglowe z różnymi wkładami wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak stal chromowana i PA,
  • zamki patentowe w systemie ABA i Pagoda,
  • uchwyty obrotowe z PA, baskwile płaskie i okrągłe oraz cała gama rygli.

Oferta zawiasów obejmuje rozwiązania techniczne do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, spawania i przykręcania. Zawiasy są wykonane z różnych materiałów i mają różny kąt rozwarcia. Firma DIRAK oferuje również elementy wykonane ze stali kwasoodpornej różnych gatunków, a do uszczelniania szaf są szeroką gamę uszczelek wykonanych na bazie kauczuku naturalnego  neoprenu, a także innych materiałów. W swojej ofercie posiadają także, szeroki wybór produktów firm: PINET (zawiasy) ACCURIDE (prowadnice przemysłowe) HOKON oraz MTH.


grupa MTMdesign: