Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Aksel Sp. z o.o.ul. Lipowa 17 , 44-207 Rybnik
woj. Śląskie

aksel@aksel.com.pl
aksel.com.pl

tel
fax 32 / 429 51 03


Firma AKSEL Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Jako Oficjalny Przedstawiciel na Polskę niemieckiego producenta, DEUTA-WERKE GmBH oferuje następujące urządzenia do wyposażania nowych oraz modernizowanych pojazdów szynowych:

  • rejestratory zdarzeń, w tym innowacyjne rejestratory z nowej rodziny DEUTA REDBOXTM
  • wskaźniki prędkości
  • terminale wielofunkcyjne
  • czujniki – nadajniki osiowe, czujniki Halla, odometry – radary Dopplera.

AKSEL jest ponadto producentem innowacyjnego systemu InterLocoTM - Systemu Wspomagania Maszynisty i Służb Eksploatacyjnych Przewoźnika, w tym:

  • Systemu RJ_Pojazd – Elektronicznego Rozkładu Jazdy z funkcjonalnością współpracy z Systemem Informacji Pasażerskiej i Systemem Liczenia Pasażerów zainstalowanymi na pojeździe
  • Systemu Lokalizacji i Monitoringu Zużycia Paliwa.

Firma AKSEL oferuje ponadto oprogramowanie ConSEL™, będące nowatorskim narzędziem pozwalającym na stałe monitorowanie położenia pojazdów oraz ich parametrów eksploatacyjnych, w tym śledzenia zużycia paliwa, czy potoków pasażerskich. Możliwość archiwizacji danych i dostosowana do indywidualnych potrzeb Przewoźnika funkcja raportowania w aplikacji ConSEL™, pozwalają ponadto na analizę statystyczną pracy pojazdów, w tym – dzięki integracji z Systemem Liczenia Pasażerów – analizę wykorzystania taboru a także planowanie strategiczne.


grupa MTMdesign: