Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Axtone Sp. z o.o.ul. Zielona 2 , 37-220 Kańczuga
woj. Podkarpackie

info@axtone.eu
www.axtone.eu

tel +48 16 649 24 00
fax +48 16 649 24 01


Grupa AXTONE jest ekspertem w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych z ponad 80-letnią tradycją. Od wielu lat pozostaje liderem w swojej branży.

Grupę AXTONE tworzy pięć wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Czechach, Rosji oraz Chinach. Międzynarodowy charakter Grupy sprawił, że nasze rozwiązania spełniają wymogi zarówno norm europejskich UIC, jak i OSZD. Nasza innowacyjność, kompetencje technologiczne i konstrukcyjne, kilkadziesiąt lat doświadczenia i chęć podążania za stale rosnącymi wymaganiami naszych Klientów, stanowią o jakości naszych produktów i rozwiązań. Naszymi Klientami są firmy z niemal całego świata, reprezentujące zarówno sektor pasażerski jak i towarowy.

Jako lider w swojej branży posiadamy najbogatszą ofertę rozwiązań pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych oraz wyspecjalizowany dział R&D, wyposażony w odpowiednie narzędzia umożliwiające projektowanie indywidualnych rozwiązań. Posiadamy własny zespół sprzedaży, wspomagany przez agentów, co umożliwia realizację najwyższych standardów w kooperacji z naszymi Klientami.


grupa MTMdesign: