Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

BKT ELEKTRONIK Sp. z o.o.ul. Łochowska 69, 86-005 Białe Blota
woj.


www.bkte.pl

tel +48 52 36 36 796
fax


Naszą misją jest
 
Kontynuowanie dynamicznego rozwoju firmy przez oferowanie naszym  Partnerom Biznesowym wysokiej jakości rozwiązań, technologii i produktów w sposób krótszy, sprawniejszy i bardziej ekonomiczny niż konkurencja.
Oto zasady, którym staramy się być wierni każdego dnia:
 
Nasze produkty i usługi
 
Jesteśmy pasjonatami jakości i dobrych rozwiązań.  Chcemy, by wszystko co opuszcza mury naszej firmy było nowatorskie, dopracowane, i wykonane całkowicie zgodnie z projektem. To jednak nie wszystko. Chcemy również, by to co robimy, cechowała pasja.
 
Nasi Partnerzy
 
Naszych odbiorców,  jak i dostawców nazywamy partnerami przede wszystkim dlatego, że są dla nas najbliższymi współpracownikami na drodze do sukcesu i dobrego wizerunku firmy. Im zawdzięczmy wiele i chcemy jakością świadczonych usług i konkurencyjnością oferty odwdzięczyć się za zaufanie, jakim nas obdarzyli.
 
Nasi Pracownicy
 
Nasi pracownicy to my, a my to nie tylko firma, ale przede wszystkim ludzie. My także pracujemy dla naszych własnych sukcesów.
 
Nasze otoczenie
 
Każda z naszych lokalizacji to część ulicy, miasta, regionu. Rozumiemy nasz wpływ na społeczność oraz środowisko, dlatego staramy się budować dobre relacje z  otoczeniem oraz dbać o jego wartości i unikatowość.

grupa MTMdesign: