Blue Ocean Business Consulting Sp. z o.o.

ul. Kopernika 30/536, 00-950 Warszawa
woj. mazowieckie

biuro@bobc.pl
bobc.pl

tel + 48 22 828 49 93
fax

„Blue Ocean” Business Consulting Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi z zakresu integralnego doradztwa strategicznego, mającą duże doświadczenie w zakresie współpracy z podmiotami z sektora transportu zbiorowego. Unikalność charakteru realizowanych usług polega na połączeniu dobrej znajomości działania teorii z odpowiedzialnością za wdrożenie przygotowanych rozwiązań.

Podstawą strategii „błękitnego oceanu” jest kreowanie przez przedsiębiorstwo wolnej
i niezagospodarowanej jeszcze przestrzeni rynkowej. Dzięki temu konkurencja przestaje być istotna oraz przedsiębiorstwa wykorzystują w pełni innowacyjność do kształtowania swojej pozycji. Istotą tej strategii jest innowacyjna wartość, której celem jest koncentrowanie się na wytworzeniu nowych wartości dla klientów i własnego przedsiębiorstwa.

Firma posiada duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń oraz wiedzę praktyczną związaną z wykonawstwem planów transportowych dla jednostek samorządu terytorialnego.

grupa MTMdesign: