Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Bureau Veritas Certification Polska Sp. z o.o.ul. Migdałowa 4 , 02-796 Warszawa
woj. Mazowieckie

biuro@bureauveritas.pl
bureauveritas.pl

tel +48 22 549 04 00
fax +48 22 549 04 10


Założona w 1828 roku Grupa Bureau Veritas jest międzynarodowym liderem, specjalizującym się w usługach zarządzania jakością, bezpieczeństwem, ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną oraz inżynierii przemysłowej i budowlanej.

Grupa, działająca w 140 krajach i zatrudniająca ponad 40 000 pracowników, aktywnie uczestniczy w tworzeniu standardów jakości na świecie. Odpowiadając na potrzeby klientów, Bureau Veritas oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie potwierdzania i oceny zgodności z wymaganiami międzynarodowymi, krajowymi i branżowymi. Niezależnie od branży i wielkości firmy, Bureau Veritas pełni kluczową rolę w zakresie zarządzania ryzykiem i poprawy wyników działalności.

W ramach Grupy Bureau Veritas działa niezależna jednostka certyfikująca – Bureau Veritas Certification (dawniej BVQI), uznana przez ponad 35 krajowych i międzynarodowych jednostek akredytacyjnych na całym świecie. Pracując dla 80 000 Klientów w 100 krajach i wydając ponad 100 000 certyfikatów rocznie, Bureau Veritas Certification jest światowym liderem certyfikacji.


grupa MTMdesign: