Ela-compil Sp. z o.o.

ela.com.pl

tel + 48 61 869 38 50
fax

Firma Ela-compil powstała w 1992 roku jako spółka partnerów z Polski i Niemiec. Założona przez pasjonatów technologii szybko stała się zespołem profesjonalistów w dziedzinie informatyki, elektroniki i automatyki. Posiadamy pełne zaplecze intelektualne i sprzętowe do realizacji najbardziej złożonych projektów dotyczących bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej.

Obszarem naszych działań jest:

• propagowanie wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach bezpieczeństwa i automatyki budynkowej;
  • audyt i wsparcie w doborze rozwiązań technicznych;
  • dostarczanie technologii do zarządzania obiektami;
  • tworzenie nowych indywidualnych rozwiązań,
  • szkolenie projektantów i wykonawców;
  • konsultacje techniczne i eksperckie w zakresie bezpieczeństwa budynku etc.

Nasze realizacje: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, Stadion Narodowy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Sky Tower we Wrocławiu, Centrum Komunikacyjne w Katowicach, Ministerstwo Finansów w Warszawie i wiele innych.

grupa MTMdesign: