Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

EURO-BUD SAul. Klasztorna 11, 38-200 Jasło
woj. podkarpackie

biuro@euro-budsa.com


tel 24 366 51 60
fax


Firma EURO-BUD S.A. powstała w 2004 roku. Od początku działalności firma wykonuje usługi inżynierskie związane z przemysłem paliwowym i chemicznym, a w szczególności budową i modernizacją terminali przeładunkowych materiałów płynnych, baz magazynowych, zbiorników naziemnych wielkogabarytowych i in. Specjalizuje się ponadto w technologiach pokryć antykorozyjnych i chemoodpornych, a także opracowuje i dostarcza technologie ochrony gruntów w miejscach narażonych na wycieki substancji niebezpiecznych.

W obecnych latach firma zajmuje się również nowoczesnymi zautomatyzowanymi metodami czyszczenia zbiorników z pozostałości ropy naftowej i oleju opałowego, przywracając właściwości użytkowe pozostałościom uznawanym dotychczas za odpad niebezpieczny. EURO-BUD S.A. poszerza gamę usług i produktów inwestując w technologie oparte o materiały kompozytowe. Kolejnym kierunkiem rozwoju jest budowa zakładu produkcyjnego o profilu konstrukcyjno-spawalniczym. Celem jest produkcja specjalistycznych konstrukcji, zbiorników i aparatów procesowych z różnych gatunków stali i aluminium.


grupa MTMdesign: