Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

EXACO Sp. z o.o.ul. Senatorska 31, 93-192 Łódź
woj. Łódzkie

kontakt@exaco.pl
www.exaco.pl

tel +48 42 279 75 67
fax


Exaco Sp. z o.o. to zespół programistów i elektroników, których pasjonuje technologia. Dostarczają nowoczesne rozwiązania z zakresu informatyki i elektroniki z użyciem najnowszych standardów.

Realizują projekty dla biznesu, z dziedzin do tej pory niezagospodarowanych – gdzie IT nabiera znaczenia i daje wyraźne zyski dla klientów. Odnajdują synergię pomiędzy elektroniką i informatyką. Posiadają kompetencje z zakresu projektowania i produkcji urządzeń elektronicznych.

Tworzą aplikacje internetowe, desktopowe oraz mobilne dla platform Android, iOS, Windows. W swojej pracy wykorzystują zwinne metodyki prowadzenia projektów  (SCRUM) dzięki czemu w szybki i wydajny sposób dostarczają oprogramowanie, które w pełni spełnia oczekiwania biznesowe klientów. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu kreują nowe rozwiązania tam gdzie stare zawodzą.

Administrują rozwiązaniami serwerowymi firmy Microsoft. Dzięki wdrożonym procedurom i krótkim czasom reakcji na zdarzenie bardzo szybko usuwają wszelkie problemy związane z infrastrukturą serwerową. Wspomagają lokalnych administratorów klienta swoją wiedzą i pomagają w diagnozowaniu i rozwiązywaniu szczególnie trudnych problemów wydajnościowych.

Dzięki kompetencjom w dziedzinie projektowania i wdrażania do produkcji rozwiązań sprzętowych dostarczają klientom kompleksowe usługi pełniąc w ten sposób funkcję działu R&D w organizacji klienta. Wykorzystują najnowsze dostępne technologie, aby realizować nawet najbardziej nietypowe i innowacyjne pomysły.


grupa MTMdesign: