Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Fundacja Kierunkowskazul. Górczewska 224/179, 01-460 Warszawa
woj. mazowieckie


biuro@fundacjakierunkowskaz.pl

tel 790 205 707
fax


Ich dwa główne obszary działalności to edukacja oraz Projekty Unijne.

Edukacji to takie bloki tematyczne jak:

Robotyka - proponują zajęcia ogólnorozwojowe, skupiające się na edukacji matematyczneji technologicznej, pozwalające zrozumieć procesy fizyczne, elektrotechniczne i elektroniczne. Wszystkie spotkania z konstruowania i programowania robotów, wykorzystują klocki LEGO Education WeDo i Mindstorm. Zajęcia w różnych grupach wiekowych oraz o różnym poziomie zaawansowania.

DJ’ka- poczuj bit to zajęcia pozwalające poznać tajniki konsoli DJ’skiej

W czasie wszystkich spotkań pracująna profesjonalnym sprzęcie, dostosowując poziom nauczania do wieku i zaawansowania uczestnika. Dzieci na każdych zajęciach mogą poznawać coraz więcej umiejętności, aby na koniec warsztatów nagrać własnego seta.

EKOLOGIA- to zajęcia rozwijające świadomość ekologiczną, upowszechniające wartości proekologiczne wśród dzieci i młodzieży.

Projekty unijne- pomagają zrozumieć cel, analizują możliwość pozyskania środków Unijnych, wykonują analizę  ekonomiczną, znajdują sposoby na sfinansowanie podstawowego zadnia, pomagają w przygotowaniu wniosku, dają wsparcie przy realizacji projektu

 


grupa MTMdesign: