Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

GISONLINE Sp .z o.o. Sp. k.ul. Szlak 65/901 A, 31-153 Kraków
woj. małopolskie

biuro@gisonline.pl
www.gisonline.pl

tel 12 350 60 74
fax


GISonLine jest firmą tworzoną przez profesjonalistów posiadających szeroką wiedzę na temat wdrożeń GIS. Ich eksperci posiadają ponad 16-letnie doświadczenie zdobyte w realizacji projektów GIS w wielu różnych sektorach gospodarki: telekomunikacja, wodociągi, energetyka, obrona narodowa, administracja publiczna i ochrona środowiska. Doświadczenie zespołu GISonLine zostało zdobyte podczas pracy dla korporacji międzynarodowych takich jak: CH2M HILL, Critigen, Sabre Holdings, Travelocity, Triathlon Corp realizujących projekty na rynku polskim i zagranicznym. Obecnie GISonLine wspiera firmę Critigen w projektcie Thames Tideway w Londynie, a także realizuje projekty na rynku polskim dla RWE IT, Energoprojekt Kraków i innych.

Misją  firmy jest skuteczne wspieranie firm i instytucji w realizacji zagadnień związanych
z wdrożeniami systemów klasy GIS wykorzystywanych do zarządzania aktywami przedsiębiorstwa oraz wspierania inwestycji. Ważne dla firmy jest także ułatwienie klientom wykorzystanie możliwości wynikających z przestrzennego ujęcia zagadnień biznesowych. Doradzają i przybliżają klientom możliwości istniejących rozwiązań w stosunku do potrzeb i oczekiwań bez konieczności wnikania przez użytkownika w technologiczne detale zarówno w funkcjonalność danego systemu, jak i technik modelowania w nim danych. Doświadczenie GISonLine wskazuje, iż najczęściej niedocenianym elementem podczas wdrożenia są DANE. Dlatego usługi firmy skupiają się zwłaszcza na tym czynniku z oczywistym uwzględnieniem wzajemnych relacji i zależności pomiędzy pozostałymi elementami, czyli czynnikiem LUDZKIM, PROCESAMI i wykorzystanej TECHNOLOGII. Zwracają szczególną uwagę na DANE dlatego, iż to one są kluczem do pełnego wykorzystania możliwości systemu GIS. To dzięki DANYM system jest w stanie pomóc w realizacji celów biznesowych danego przedsiębiorstwa bez względu na branżę.

 


grupa MTMdesign: