Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Holmatro Polska Sp. z o.o.ul. Jagiellonska 80, 03-301 Warszawa
woj. mazowieckie

info@holmatro.pl
www.holmatro.pl

tel +48 22 761 04 04
fax +48 22 761 05 72


Specjalizują się w dostarczaniu innowacyjnych narzędzi hydraulicznych na potrzeby zastosowań w ratownictwie, przemyśle i jednostkach specjalnych na całym świecie.

Sprzęty i systemy hydrauliczne Holmatro są używane na potrzeby akcji ratowniczych, zastosowań przemysłowych oraz w jednostkach specjalnych na całym świecie. Tego rodzaju zastosowania wymagają narzędzi niezawodnych w każdych warunkach. Aby mieć pewność, że użytkownicy sprzętu Holmatro mogą odpowiednio wykonywać specjalistyczne zadania, nieustannie dążą do tego, aby być liderem w tym sektorze przemysłu, stosując innowacyjne technologie.

Narzędzia Holmatro pozwalają użytkownikom stosować duże siły hydrauliczne w praktyczny, kontrolowany i bezpieczny sposób, nawet jeśli korzysta się z nich w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Firma Holmatro łączy hydraulikę wysokociśnieniową z innowacyjnymi materiałami i wzornictwem. W wyniku tego powstają narzędzia, które mają zarówno dużą moc, jak i niską wagę.

Marka Holmatro symbolizuje doskonałe działanie, innowacyjność i jakość. Dlatego właśnie projektują, tworzą, produkują i testują narzędzia we własnym zakresie. Ich nowoczesne zakłady produkcyjne znajdują się w Holandii i USA, a przedstawicielstwa posiadają również w Anglii, Polsce i Chinach.

 

 

 

 

 

grupa MTMdesign: