Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

ITALCOM Sp. Zo.o.ul. al.. Roździeńskiego 188B, 40-203 Katowice
woj. Śląskie

italcom@italcom.com.pl
www.italcom.com.pl

tel 32/ 204 35 13
fax 32/ 204 35 13


Firma ITALCOM Sp. zo.o. jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Jej oferta obejmuje głównie urządzenia, narzędzia i instalacje do obsługi technicznej pojazdów (samochody osobowe, maszyny budowlane, pojazdy szynowe itp.). Zakres oferty „ukierunkowany” na sektor kolejowy to m.in.:

1. Podnośniki

- mobilne kolumny

- podnośniki punktowe

2. Urządzenia do wymiany olejów, smarów, i płynów eksploatacyjnych

3. Kompresory i instalacje sprężonego powietrza

4. Myjnie pojazdów szynowych i podzespołów

5. Urządzenia uzupełniające:

- meble warsztatowe i narzędzia

- prasy

- podnośniki mobilne wysięgowe

Zakres działalności firmy to obszar całego kraju. Siedziba to miasto Katowice. Przedstawiciele handlowo-techniczni firmy zlokalizowani są m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Lublinie.

ITALCOM jest firmą ze 100%- towym kapitałem polskim. Założycielem, głównym udziałowcem i Prezesem Zarządu jest Grzegorz Kazimierski.

Jest to jedna z trzech największych w Polsce firm zajmujących się kompleksowym wyposażaniem warsztatów obsługujących pojazdy. Dotychczasowe działania w sektorze pojazdów szynowych nie są dla firmy satysfakcjonujące. Stąd też celem jest pełniejsze wykorzystanie potencjału technicznego i aktywniejsze działania mające na celu zaprezentowanie jak najlepszej oferty dla sektora kolejowego.


grupa MTMdesign: