Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

KUCA Sp. z o.oul. I Brygady 35, 73-110 o/Stargard Szczeciński
woj. Zachodniopomorskie

Stargard@kuca.com.pl
www.kuca.com.pl

tel +48 91 834 70 41
fax +48 91 834 70 43


Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce. Spółka świadczy również usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej, remontów obiektów kolejowych oraz prac stoczniowych. Długoletnia i aktywna obecność na rynku przyczyniała się do poszerzenia zakresu działalności o produkcję m.in. specjalistycznych naczep niskopodwoziowych oraz zbiorników różnego typu i przeznaczenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak zaspokoić wymagania naszych klientów. Posiadana wiedza pozwala nam na śmiałe wyznaczanie sobie nowych celów oraz ich realizację, która przynosi satysfakcję całemu zespołowi jak i naszym kontrahentom. Podejmowane wyzwania wpływają na rozwój spółki, a tym samym na polepszenie jakości oferowanych produktów i świadczonych usług na terenie Polski i UE. Wyspecjalizowana kadra pracownicza procentuje zaufaniem i uznaniem naszych klientów.

 


grupa MTMdesign: