Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

M&MR Trading Polska Sp. z o.o.ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia
woj. pomorskie

biuro@transcomfort.pl
www.transcomfort.pl

tel 58/ 627 49 28
fax 58/ 627 49 28


M&MR Trading Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem handlowym specjalizującym się w ogólnopolskiej dystrybucji produktów na rynki techniczne w takich dziedzinach jak przemysł kolejowy, motoryzacyjny i budowlany. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe rozwiązania - by zapewnić bezpieczeństwo i komfort. M&MR Trading Polska Sp. z o.o. importuje towary od renomowanych producentów znanych światowych marek co daje efekt w postaci zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów. Firma M&MR Trading Polska Sp. z o.o. dzięki swojemu doświadczeniu w wielu projektach uczestniczy bezpośrednio w kreowaniu nowych konstrukcji jako doradca techniczny i koordynator pomiędzy wykonawcą a producentem. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę począwszy od doboru właściwego produktu po informację techniczną, doradztwo oraz wdrożenie wybranych rozwiązań.

Kooperacja z renomowanymi światowymi markami posiadającymi referencje pierwszego wyposażenia jako gwarancja najwyższego standardu.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i wygoda w ruchu

Bezpieczeństwo to stan, który daje poczucie pewności istnienia i gwarancje jego zachowania oraz szanse na doskonalenie. Firma TransComfort dąży do tego aby dzięki ciągłym udoskonalaniem oferowanych produktów utrzymać tę naczelną potrzebę człowieka w jego codziennym funkcjonowaniu.

Jakość

Najwyższa jakość produktów była, jest i pozostanie filozofią naszego działania.

Dewizą działania na przyszłość jest stała kontynuacja i poszerzenie kompetencji w zakresie podwyższania standardu oferowanych produktów, optymalizowanie działań serwisowych w służbie Klienta oraz indywidualna i kompleksowa pomoc i doradztwo w szukaniu specjalistycznych rozwiązań technicznych.

Komfort

Komfort jest funkcją naszych rozwiązań.

Widzimy wyzwanie dla naszej oferty wszędzie tam, gdzie priorytet stanowi sprawne i wygodne przemieszczanie ludzi i towarów.

 

TRANSCOMFORT TO NASZA FIRMA I JEJ DEWIZA


grupa MTMdesign: