Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Novol Sp. z o.o.ul. Żabikowska 7/9, 62-052 Komorniki
woj. wielkopolskie

industrial@novol.pl
www.novol.pl

tel 61 810 98 00
fax 61 810 98 00


NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych    szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających.

NOVOL jest firmą, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, Australii, Nowej Zelandii, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Produkujemy ponad 1300 produktów w 10 liniach produkcyjnych. Ich hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17 000 m2. W skali roku produkcja sięga 18 200 ton, z czego 13 000 ton jest eksportowane do prawie 50 krajów.

Bogata oferta firmy obejmuje produkty dla lakiernictwa samochodowego, do montażu oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, prac w branży przemysłowej, systemy samopoziomujących posadzek dla budownictwa sportowego i przemysłowego, materiały do prac w branży szkutniczej oraz produkty do renowacji pojazdów zabytkowych.

 

 


grupa MTMdesign: