Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

PKP Budownictwo sp. z o.o.ul. Jagiellońska 36, 03 – 719 Warszawa
woj.

budownictwo@pkpbudownictwo.pl
pkpbudownictwo.pl

tel 22 39 22 173
fax


PKP Budownictwo jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie budownictwa telekomunikacyjnego. Spółka powstała w wyniku wydzielenia ze struktur TK Telekom Spółka z o.o., jako TK Budownictwo i 10 lutego 2015 zmieniła nazwę na PKP Budownictwo Sp. z o.o.


PKP Budownictwo to zespół z długoletnim doświadczeniem i szerokimi kompetencjami zdobywanymi min. poprzez prowadzenie projektów infrastrukturalnych w ramach Grupy PKP.

W portfolio firmy znajduje się szereg kontraktów i zadań inwestycyjnych, w zakresie robót budowlano–montażowych, realizowanych dla spółek Grupy PKP na liniach kolejowych i dworcach.  Kluczowym klientem, od wielu lat jest zarządca infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Spółka prowadzi projekty budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, a także usuwania kolizji kablowych dla operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw z sektora budownictwa kubaturowego, drogowego oraz jednostek samorządu terytorialnego.

PKP Budownictwo oferuje kompleksową obsługę kontraktów budowlanych obejmującą: wykonanie projektów, kosztorysowanie prac integracyjnych i budowlanych oraz utrzymanie infrastruktury.
Spółka specjalizuje się we wdrażaniu systemów teletechnicznych, telekomunikacyjnych oraz systemów bezpieczeństwa.

W naszej pracy kierujemy się zasadą realizacji projektów w pełnym zakresie, dostosowując ofertę do wymagań klientów. Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług oraz elastyczność działania pozwalają na skrócenie czasu budowy oraz obniżenie kosztów inwestycji.

Jednym z największych atutów spółki jest wykwalifikowana kadra posiadająca wysokie kompetencje zawodowe. Nasz zespół tworzą legitymujący się wieloletnim doświadczeniem projektanci, pracownicy z uprawnieniami budowlanymi, ekipy wykonawcze oraz zespoły światłowodowe. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe oraz narzędziowe pozwalające na sprawną realizację powierzonych zadań.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem do prowadzenia projektów na terenie całej Polski.


grupa MTMdesign: