Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

PRODUS S.A.ul. Bystrzycka 69c, 54-215 Wrocław
woj. Dolnośąskie

produs@produc.com.pl
www.produs.com.pl

tel 71/ 354-88-12
fax 71/ 354 88 01


Firma PRODUS S.A  od wielu  lat dostarcza producentom pojazdów szynowych zaawansowane urządzenia do transmisji danych. Zajmujemy się nie tylko dostawą urządzeń , ale również właściwym doborem sprzętu i weryfikacją projektów w tym zakresie.

W swojej ofercie posiadamy switche ethernet niemieckiej firmy HIRSCHMANN charakteryzujące się bardzo wysoką stabilnością mechaniczną, wyposażone w złącza M12 gwarantujące pewne, stabilne, odporne na drgania i warunki środowiskowe połączenie. Oferowane urządzenia spełniają normę kolejową EN50155 oraz normy związane z kompatybilnością elektromagnetyczną (odporność interferencyjna oraz emisyjna). Klasa protekcji przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi określona jest jako IP67. Zakres temperatur pracy wynosi od -40 ºC do +70 ºC. Powyższe parametry oraz niezawodność urządzeń Hirschmann sprawia, że są stosowane przez największych polskich producentów takich jak: PESA, NEWAG, SOLARIS. 

Ponadto w swojej ofercie mamy również specjalizowane kable firmy Belden dedykowane do transportu.


grupa MTMdesign: