Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka Sp. z o.o.ul. Szczecińska 45, 80-392 Gdańsk
woj. Pomorskie

info@pliszka.pl
www.pliszka.pl

tel 58/ 556 74 20
fax 58/ 556 74 05


Firma Poż-Pliszka Sp. z o.o. powstała w 1989 roku. Ponad 20 letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszy się ona opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustaje w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do potrzeb klienta.

Realizuje usługi przeciwpożarowe obejmujące projektowanie, instalację i kontrolę nowoczesnych systemów przeciwpożarowych oraz przegląd, konserwację i naprawy wszystkich typów podręcznego sprzętu gaśniczego, dopuszczonego do stosowania w ochronie przeciwpożarowej. Gwarantuje najwyższą jakość produktów i sprzętów przeciwpożarowych. Zapewnia doradztwo, konsultacje i szkolenia w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Wykonuje opracowania, aktualizacje instrukcji przeciwpożarowych i ewakuacyjnych dla obiektów oraz wyposażamy je w odpowiednie oznakowanie.


grupa MTMdesign: