Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego Posteor Sp. z o.o.ul. Braniewska 95 , 54-109 Wrocław
woj. Dolnośląskie

posteor@hot.pl
posteor.eu

tel +48 71 354 16 28
fax +48 71 354 16 38


Firma POSTEOR działa na rynku od 1973 roku. W branży kolejowej zaistnieliśmy w 1985 roku. Od tego czasu doskonalimy nasze produkty, unowocześniamy je, idziemy z duchem czasu, stosując najnowsze zdobycze techniki. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie uwagi dotyczące pracy naszych produktów już na pojazdach. Staramy się aktywnie podtrzymywać miłą atmosferę współpracy z naszymi kontrahentami.

Ofertę naszej firmy stanowią wycieraczki szyb oraz kolejowe projektory oświetlenia zewnętrznego pojazdów szynowych. Dysponujemy zapleczem gotowych i sprawdzonych projektów oraz projektujemy wycieraczki i światła zgodnie z wymaganiami klienta. Zapewniamy pomoc zarówno we wszystkich fazach powstawania systemów oświetlenia zewnętrznego, jak i wycierania szyb na pojazdach szynowych.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Producentow, Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. W naszej firmie funkcjonuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

Zapraszamy do współpracy.


grupa MTMdesign: