Ta strona wykorzystuje pliki cookies i zapisuje je na Twoim urządzeniu. Pozostając na stronie akceptujesz taki stan rzeczy. akceptuję czytaj więcej

Polityka jakości

Zaspokajamy potrzeby klienta w zakresie wydawania dokumentów, organizacji imprez, których celem jest promowanie naszych członków, produktów przez nich wytwarzanych oraz całego środowiska producentów na rzecz kolejnictwa.

Poprzez profesjonalną kadrę, pełne zaangażowanie najwyższego kierownictwa i wykorzystanie najnowocześniejszych technik docieramy do rynku niedostępnego dla osób nie posiadających adekwatnych umiejętności.

Naszym celem jest rzetelne i profesjonalne zaspokajanie potrzeb klienta oraz realizacja celów statutowych.

Spełniamy wymagania klienta, lub odmawiamy realizacji.

Zbudowany przez nas system jakości zmienia się według potrzeb klientów jest ciągle doskonalony, swój wkład w doskonalenie systemu mają wszyscy pracownicy. System gwarantuje, że jakość usług osiąga wysoki poziom, którego dalsze ponoszenie jest zadaniem, jakie organizacja postawiła sobie podejmując decyzję o wdrożeniu systemu jakości.

Aby zrealizować cel nadrzędny jakim jest uzyskanie zadowolenia klienta nie rzadziej niż raz na pół roku wyznaczamy cele szczegółowe, rozpisane na poszczególnych pracowników.

grupa MTMdesign: