Polska Izba Kolei na InnoTrans w Berlinie

Międzynarodowe targi kolejowe InnoTrans w Berlinie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży transportowej, na którym Polska Izba Kolei z sukcesem reprezentowała polski przemysł kolejowy. W tym roku nasze stoisko, cieszące się ogromnym zainteresowaniem, było miejscem spotkań licznych odwiedzających oraz kluczowych osobistości z branży.

Podczas czterodniowych targów, stoisko Polskiej Izby Kolei odwiedziło wiele znamienitych osobistości z sektora transportu i kolei. Gościliśmy między innymi Pana Dariusza Grajdę, Piotra Kubickiego, Mirosława Suchonia oraz Andrzeja Wasilewskiego. Te wizyty stanowiły nie tylko dowód na prestiż polskiej obecności na targach, ale także były doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.

Wśród podwystawców na stoisku Polskiej Izby Kolei znalazły się firmy takie jak SIM FACTOR, KOMBUD, ORLEN OIL oraz Elkol, z którymi wspólnie tworzyliśmy spójny wizerunek innowacyjnego i dynamicznie rozwijającego się sektora. Każdego dnia targów stoisko przyciągało tysiące gości, zainteresowanych ofertą polskich firm, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz możliwością nawiązania owocnych kontaktów biznesowych.

Każdy dzień targów był intensywny i pełen interesujących rozmów z partnerami z Polski oraz zza granicy. Stoisko Polskiej Izby Kolei było przestrzenią do prowadzenia negocjacji, przedstawienia najnowszych osiągnięć technologicznych oraz omówienia potencjalnych możliwości rozwoju polskiego rynku kolejowego. Nawiązane kontakty biznesowe stanowią obiecujący kapitał na przyszłość i dają nadzieję na dalszy rozwój współpracy międzynarodowej.

Targi InnoTrans były dla Polskiej Izby Kolei kolejnym udanym wystąpieniem na arenie międzynarodowej. Stoisko Izby zyskało uznanie za doskonałą organizację, przyciągając niemal kilka tysięcy gości. InnoTrans jest stałym punktem w naszym kalendarzu wydarzeń, a tegoroczna edycja pokazała, że obecność na tak prestiżowych targach wzmacnia pozycję polskiego sektora kolejowego na rynkach międzynarodowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i uczestniczyli w spotkaniach. Zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach branżowych, które stanowią platformę do dalszego rozwoju polskiego przemysłu kolejowego!