GISonLine Sp. z o.o.

ul. Królewska 57,

biuro@gisonline.pl

Naszą firmę tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat rozwiązań GIS, gotowi poprowadzić Klienta przez cały proces wdrożenia systemu (end-to-end solutions). Pracujemy dla wielu branż, jednak realizacje rozwiązań dla kolei zajmują szczególne miejsce w naszym 15-letnim portfolio. Jesteśmy dumni z cyklu projektów dla PKP Energetyki – poprzednika PGE Energetyki Kolejowej: stworzenia centralnej bazy danych majątku dystrybucyjnego Spółki w ramach inwentaryzacji i paszportyzacji całego liczącego ponad 20 tys. km sieci majątku spółki, wdrożenia systemu GIS, a następnie integracji z systemami klasy EAM, SCADA i ECM, a także realizacją projektu – EMST (Elektronicznej Mapy Sieci Trakcyjnej). Ostatnio nasze doświadczenia z pracy z dronami (UAV) pozwoliły nam na włączenie do oferty innowacyjnej usługi inwentaryzacji i monitoringu sieci trakcyjnej metodami AI (AI – Artificial Intelligence) i ML (Machine Learning). Algorytm wypracowany dla nas w projekcie B+R przez specjalistów z Politechniki Wrocławskiej umożliwia identyfikację elementów sieci trakcyjnej i infrastruktury kolejowej wraz z oceną ich stanu technicznego na podstawie zdjęć z nalotów UAV – obecnie rozwijamy go m.in. o funkcjonalność automatycznego generowania geolokalizacji obiektu. Jeśli GIS, to GISonLine!