HellermannTyton sp. z o.o.

Kotunia 111,
62-400 Kotunia

www. hellermanntyton.pl

HellermannTyton jest wiodącym dostawcą produktów do wiązania, mocowania, ochrony, izolacji, łączenia, oznaczania i instalacji przewodów i kabli oraz rozwiązań w zakresie infrastruktury sieci przesyłu danych. Dodatkowo rozwijamy produkty specjalne, dopasowane do specyficznych wymagań naszych klientów z różnych branż przemysłowych.

Naszą misją jest tworzenie realnych rozwiązań rozmaitych problemów powstających w zakresie zarządzania okablowaniem. Aby temu sprostać, codziennie badamy wszystko (naprawdę wszystko!), co dzieje się u naszych klientów. To oni są ostateczną inspiracją podczas tworzenia naszych linii produktowych. Prowadzimy 18 światowej klasy zakładów produkcyjnych i rozwijamy produkty w 13 krajach B&R. HellermannTyton zatrudnia ponad 7000 pracowników w 40 krajach, oferując klientom pierwszorzędną obsługę i doradztwo wtedy, gdy tego potrzebują.

Naszej globalnej marce ufają fachowcy na całym świecie. Jakość produktów HellermannTyton jest inspirowana potrzebami związanymi z zarządzaniem okablowaniem.