Sikla Polska Sp. z o.o.

Tel. 48 75 64 59 100

biuro@sikla.pl

www.sikla.pl

Od momentów założenia Firmy Sikla w roku 1967 realizujemy naszą podstawową ideę: być siklasicher* dla naszych klientów.

Mówiąc siklasicher mamy na myśli:

• bezpieczeństwo produktów
  • niezawodność projektowania
  • bezpieczeństwo dostaw
  • bezpieczną, przyszłą współpracę.

Wyłącznie najbardziej przemyślane rozwiązania satysfakcjonują nas i naszych klientów. Motywacją jest dla nas cel: oferować naszym klientom najbardziej przemyślane i przede wszystkim najbezpieczniejsze produkty oraz usługi, począwszy od planowania, przez logistykę, po montaż naszych modułowych rozwiązań.

Chcemy, aby nasi klienci mogli zawsze na nas polegać, a przede wszystkim, aby czuli się z nami pewnie i bezpiecznie. siklasicher to nasza misja i nasz cel.
„Together we build” wyraża nasze przekonanie, którym żyjemy. Jest częścią naszego DNA. Jedynie wspólnie możemy osiągnąć najlepsze wyniki. Dlatego też, nasz nowy slogan brzmi:

Together we build. siklasicher.

Razem z Wami chcemy kształtować przyszłość